Nejčastější dotazy

JAK VYBRAT KLIMATIZACI?

Pro výběr správné klimatizační sestavy je důležitý objem místnosti, její tvar, ale také množství přístrojů, které místnost vytápí (počítače, lednice, ..). Před výběrem si prosím přečtěte tento článek, pomůže Vám se správně rozhodnout.Pokud si nejste jisti, jestli je Váš výběr správný, napište nám. Rádi Vám pomůžeme.

 

NA KOLIK MĚ KLIMATIZAČNÍ SESTAVA VYJDE CELKEM?

Výsledná cena se bude skládat z:

+ Vámi vybrané klimatizace a její dopravy (vidíte u každého produktu)

+ ceny montáže (vidíte po výběru zboží s montáží nebo bez montáže)

+ ceny spotřebního materiálu (je kalkulována dodatečně, po seznámení se s podmínkami v místě montáže)

 

MŮŽU SI U VÁS KOUPIT SAMOTNÉ ZBOŽÍ A NAINSTALOVAT SI HO SÁM?

Montáž klimatizačních jednotek je složitý proces, na který je třeba spousta certifikace. Všechny tyto certifikáty Lengál s.r.o. samozřejmě drží a k nahlédnutí jsou ZDE. Montáž bez těchto osvědčení není možná. V posledním kroku objednávky proto potvrzujete, že si zboží zakoupené u nás necháte odborně namontovat firmou držící tyto certifikáty. Bez tohoto souhlasu nebude možné objednávku dokončit. Je naši prioritou Vaše spokojenost a bezpečí a zároveň jsme hrdí na úroveň služeb, které poskytujeme. Na mobilní klimatizace se toto opatření nevztahuje, doporučujeme však při spouštění postupovat dle přiloženého návodu.

 

JAK MONTÁŽ PROBÍHÁ?

 Připravili jsme pro Vás krátké video s postupem montáže, naleznete ho zde - MONTÁŽ KLIMATIZACE.

 

JAKÁ JE DODACÍ LHŮTA?

Doba dodání zboží záleží na čase Vaší objednávky. Zpravidla 1-5 pracovních dní.

 

JAKÁ JE ČEKACÍ DOBA NA SLUŽBY TECHNIKA?

Jakmile Vám bude zboží doručeno, kontaktujte nás a domluvte si s námi nejvhodnější dobu montáže. Zákazníkům z Brna vozí zboží přímo náš školený technik a tak doručení zboží a montáž bude provedeno v jeden den. Čekací doba na volného technika se může lišit v závislosti na ročním období a tím jejich vytíženosti. Může to být i 15 dní. Nenechávejte proto pořízení klimatizace na letní dny a připravte se předem.

 

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI VRÁCENÍ?

Záruční doba na naše produkty je standardně 24 měsíců. Dle zákona je také možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu. Zboží musí být nepoškozené a bez individuálních úprav. Na montáž a spotřební materiál potřebný k montáži se možnost vrácení do 14 dní nevztahuje.

 

JAK ZBOŽÍ REKLAMOVAT?

Pokud se stane a na svém zboží najdete vadu podléhající reklamaci, informujte nás prostřednictvím Formulář odstoupení od smlouvy, který upravíte (modrý text) a pošlete na e-mail podpora@klimalengal.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.